Ansatte

Administrasjon

Ingrid Hillestad

Stilling: Annet
Ingrid.Hillestad@Brakamoen-Barnehage.no

Ped.leder på Gul

Elin Birkeland

Stilling: Pedagogisk leder
926 97 939
Elin.Birkeland@Brakamoen-Barnehage.no

Eirin Ramsnes

Stilling: Pedagogisk leder
eirin.ramsnes@Brakamoen-Barnehage.no

Marielle Sandal Lalid

Stilling: Pedagogisk leder
400 16 976
marielle.lalid@brakamoen-barnehage.no

Karin Gauthun

Stilling: Pedagogisk leder
Karin.Gauthun@Brakamoen-Barnehage.no

Solfrid Dyre

Stilling: Pedagogisk leder
900 25 886
solfrid.dyre@Brakamoen-Barnehage.no

Tonje Tytlandsvik

Stilling: Pedagogisk leder
tonje.tytlandsvik@Brakamoen-Barnehage.no

Lene Ringstrand

Stilling: Pedagogisk leder
911 98 031
lene.ringstrand@Brakamoen-Barnehage.no

Tove Karbøl

Stilling: Pedagogisk leder
tove.karbol@Brakamoen-Barnehage.no

Merete Espevik Lutteke

Stilling: Pedagogisk leder
980 60 253
merete.lutteke@brakamoen-barnehage.no

Birte Løland

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Liv Jorunn Bakkane Folgerø

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Solfrid Løland

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Jorunn Tungland

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Therese Listøl

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Edith Ersdal

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Sølvi Årthun Hetlesæther

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Tove Gro Valskår

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Kari Fagerheim

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Susanne Kvaløy

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Bente Dyre

Stilling: Støttepedagog
950 41 045
bente.dyre@Brakamoen-Barnehage.no

Frida Listøl

Stilling: Lærling

Ådne Listøl

Stilling: Lærling

Blå

Lene Ringstrand

Stilling: Pedagogisk leder
911 98 031
lene.ringstrand@Brakamoen-Barnehage.no

Tove Karbøl

Stilling: Pedagogisk leder
tove.karbol@Brakamoen-Barnehage.no

Bente Dyre

Stilling: Støttepedagog
950 41 045
bente.dyre@Brakamoen-Barnehage.no

Grønn

Elin Birkeland

Stilling: Pedagogisk leder
926 97 939
Elin.Birkeland@Brakamoen-Barnehage.no

Karin Gauthun

Stilling: Pedagogisk leder
Karin.Gauthun@Brakamoen-Barnehage.no

Tove Gro Valskår

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Kari Fagerheim

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Bente Dyre

Stilling: Støttepedagog
950 41 045
bente.dyre@Brakamoen-Barnehage.no

Gul

Ingrid Hillestad

Stilling: Annet
Ingrid.Hillestad@Brakamoen-Barnehage.no

Ped.leder på Gul

Eirin Ramsnes

Stilling: Pedagogisk leder
eirin.ramsnes@Brakamoen-Barnehage.no

Liv Jorunn Bakkane Folgerø

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Solfrid Løland

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Jorunn Tungland

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Bente Dyre

Stilling: Støttepedagog
950 41 045
bente.dyre@Brakamoen-Barnehage.no

Ådne Listøl

Stilling: Lærling

Lilla

Marielle Sandal Lalid

Stilling: Pedagogisk leder
400 16 976
marielle.lalid@brakamoen-barnehage.no

Merete Espevik Lutteke

Stilling: Pedagogisk leder
980 60 253
merete.lutteke@brakamoen-barnehage.no

Therese Listøl

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Edith Ersdal

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Sølvi Årthun Hetlesæther

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Bente Dyre

Stilling: Støttepedagog
950 41 045
bente.dyre@Brakamoen-Barnehage.no

Spekter

Solfrid Dyre

Stilling: Pedagogisk leder
900 25 886
solfrid.dyre@Brakamoen-Barnehage.no

Tonje Tytlandsvik

Stilling: Pedagogisk leder
tonje.tytlandsvik@Brakamoen-Barnehage.no

Susanne Kvaløy

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Birte Løland

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Bente Dyre

Stilling: Støttepedagog
950 41 045
bente.dyre@Brakamoen-Barnehage.no

Frida Listøl

Stilling: Lærling

Andre ansatte

Tanja Håheimsnes

Stilling: Daglig leder
40240581
tanja.haheimsnes@brakamoen-barnehage.no